ASRock, Fatal1ty markasını “Phantom Gaming” olarak değiştiriyor

ASRock, Fatal1ty markasını “Phantom Gaming” olarak değiştiriyor
ASRock, Fatal1ty markasını “Phantom Gaming” olarak değiştiriyor Tam Boyutta Gör
ASRock’un “Fatal1ty” markasını “Phantom Gaming” olarak değiştirme planlarıyla ilgili raporlar ortaya çıktı. Şirketin ileride oyun odaklı tüm ürünlerini bu isim altında çıkarması bekleniyor. Bilmeyenler için ASRock’ın Fatal1ty markasının üst düzey PC pazarını hedef alan premium bileşenlerden oluştuğunu belirtelim.

Ayrıca Bkz. “Samsung Galaxy Note 9, Bixby düğmesini devre dışı bırakmanıza izin vermeyecek”

“Phantom Gaming” isminin başlangıçta sadece ASRock’ın ekran kartlarında kullanılacağı söylenmişti. Durum böyle değil gibi görünüyor. Phantom Gaming markası şirketin yaklaşan Z390 serisi anakartları için kullanılacak. Daha spesifik olmak gerekirse VideoCardz isimli teknolji sitesi en az 3 farklı anakartın bu isimle geleceğini ortaya çıkardı.

Asus ROG ve MSI Gaming’e rakip olacak

Söz konusu anakartlar Z390 Phantom Gaming 9, Z390 Phantom Gaming SLI/ac ve Z390 Phantom Gaming-ITX/ac olarak listelendi. Yeni Phantom Gaming Z390 anakartların, Ekim 2018‘de, Intel’in 9000 serisi işlemcilerinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra çıkması bekleniyor. Bu yeni markanın Asus ROG, Gigabyte AORUS ve MSI Gaming gibi diğer premium oyun markalarıyla nasıl rekabet edeceğini görmek ilginç olacak.

https://videocardz.com/newz/asrock-to-introduce-phantom-gaming-z390-motherboard-series Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.

Bir cevap yazın